Kategorie
Aktualności Zapowiedzi

Jaguar I Pace – Szybsze ładowanie z domowego gniazdka.

Pierwszy JAGUAR I-PACE był wcześniej oferowany z ładowarką o mocy 7 kW, teraz otrzymał ładowarkę trójfazową o mocy 11 kW. Samochód podłączony do domowego wallboxa o mocy 11kW AC, który pozwoli na ładowanie samochodu z prędkością 53 km zasięgu na godzinę. Naładowanie samochodu do pełna z całkowicie zerowego poziomu w 8,6 godziny.

Przypominam że w przypadku wallboxa o mocy 7 kW pełne ładowanie zajmowało 12,75 godzin z szybkością ładowani 35 km na godzinę.

Dodatkowo I-Pace będzie nadal oferowany z wbudowaną ładowarką prądu stałego o mocy 100 kW, umożliwiającą w odpowiedniej stacji, naładowanie nowego JAGUARA do 125 km zasięgu w 15 minut.

  środek Jaguar I-Pace 2021

Nowy Jaguar I-Pace – z multimedialnym lusterkiem

Zmieniony I-Pace będzie także pierwszym Jaguarem z najnowszym systemem informacyjno-rozrywkowym Pivi Pro, który jest obecnie dostępny tylko w Land Rover Defender.

Łącząc cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala oraz ekrany dotykowe 10,0 cala i 5,0 cala, system ma odnowione menu, zaktualizowane systemy nawigacji. Obejmuje to aktualne informacje o ruchu drogowym i informacje o dostępnych punktach ładowania. System nawigacyjny może wykorzystać te dane do optymalizacji tras w celu uwzględnienia punktów ładowania, a Jaguar twierdzi, że będzie także oferował informacje o kosztach i szacowanym czasie ładowania. I-Pace będzie teraz sprzedawany z wbudowanym eSIM, w tym z bezpłatnym pakietem danych 4G.

ładowanie Jaguar I-Pace

Ulepszenia wyglądu zewnętrznego obejmują nowe kolory farb i nowe wzory kół 19 cali, które zastępują wersje 18 cali w standardzie w modelach S. Oferowane jest nowe wykończenie grilla w kolorze szarym Grey. Dodatkowo klienci mogą również wybrać nowy pakiet Bright, który zawiera nowe chromowane obramowanie kratki i nowe elementy na pokrywach lusterek, obramowaniach okien i tylnym dyfuzorze.

Wewnątrz ? System surround 3D który jest teraz oferowany w standardzie, a cyfrowe lusterko wsteczne Jaguar Land Rover ClearSight będzie oferowane jako opcja. System ten pozwala kierowcom wyświetlać obraz z kamery skierowanej do tyłu, na ekranie brudowanym w lusterko wsteczne. Dziwi mnie że to opcja – bezprzewodowa ładowarka do smartfona – no cóż.

>>Więcej o nowościach w SAMOCHODACH ELEKTRYCZNYCH >>Tutaj<<

Jaguar zainstalował również nowy kabinowy system jonizacji w jednostce klimatyzacyjnej, wyposażony w system filtracji, który wychwytuje najdrobniejsze cząstki, w tym cząstki PM2,5. Pakiet działa z systemem wstępnego kondycjonowania I-Pace, aby oczyścić kabinę z alergenów i najdrobniejszych cząstek.

Jaguar I-Pace 2021

 

>>Myślisz o zakupie TESLI ? >>zobacz ceny tutaj <<

Najnowsze

McLaren F1

McLaren ujawnia malowanie Gulf Oil dla swojego samochodu 2021 Monaco GP F1

17 maja, 2021
VW Logo

Uwaga – VW Najbardziej zadłużoną firmą świata !

24 lipca, 2020

To musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji