Kategorie
Aktualności Ciekawostki

Jak w prosty sposób oszukać autopilota w Tesli?

Kierowca Tesli Model 3 został przyłapany na prowadzeniu z tylnego siedzenia.

Jak oszukać autopilota w Tesli?

Zaledwie kilka miesięcy temu w Stanach Tesla podobno uderzyła w drzewo, co doprowadziło do zapalenia się samochodu i zabicia pasażerów. Co ciekawe, dochodzenie potwierdziło, że siedzenie kierowcy było puste, co co wskazuje na to, że samochód elektryczny miał włączony system autopilota. Takie sytuacje nie działają jak przestroga i ostatnio kolejny śmiałek postanowił przetestować możliwości Tesli.

Mężczyznę z Bay Area w San Francisco, jeździł Teslą Model 3, siedząc z tyłu. Co ciekawe ta sytuacja nie wydążyła się tylko raz – ale wielokrotnie w odstępie kilku dni co potwierdzają zdjęcia w Social Mediach, na których różni kierowcy dokumentowali „samochód widmo” bez kierowcy.

Jak oszukać autopilota w Tesli?

Czy można łatwo oszukać autopilota w Tesli?

Aby włączyć systemy autopilota w Tesli, pierwszym kryterium jest zapięty fotel kierowcy. Następnie system sprawdza obciążenie kierownicy (weryfikując czy kierowca trzyma na niej ręce), jeżeli te elementy są OK – komputer uruchamia autopilota. Zdjęcia i filmy ujawniły, że pasażer naciskał stopami na kierownicę, aby oszukać komputery pokładowe.

Dzięki wielu zdjęciom i filmom przedstawiającym incydent, policja z San Francisco już namierza kierowcę i planuje go surowo ukarać – aby w przyszłości wyeliminować naśladowców.

Jak oszukać autopilota w Tesli?

Spodobał się artykuł? Podziel się swoim zdaniem na ten temat w komentarzach poniżej.

Najnowsze

McLaren F1

McLaren ujawnia malowanie Gulf Oil dla swojego samochodu 2021 Monaco GP F1

17 maja, 2021
VW Logo

Uwaga – VW Najbardziej zadłużoną firmą świata !

24 lipca, 2020

To musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji