Kategorie
Aktualności

Lamborghini Urus – 2 lata po premierze juz 10.000 egzemplarzy

Fabryka w Sant 'Agata Bolognese zbudowała model Lamborghini Urus z podwoziem numer 10 000 dla rosyjskiego klienta. Ten kamień milowy będzie dostępny w nowym lakierze Nero Noctis Matt, w połączeniu z pakietem z włókna węglowego i dwukolorowym wnętrzem Ad Personam w kolorze czarnym i pomarańczowym z elementami z włókna węglowego.

LAMBORGJINI URSUS 10000

Kto Kupuje SUV-y za około 2 miliony złotych

Lamborghini Urus zobaczyłem pierwszy raz w grudniu 2017 roku, W 2018 roku producent dostarczył 1761 SUV-ów Urus. W 2018 roku producent dostarczył 1761 SUV-ów a produkcję zaczął w lipcu. W 2019 roku sprzedano 4962 egzemplarze, co stanowiło 61 procent całkowitej sprzedaży Lamborghini w zeszłym roku. Rok 2020 to sprzedaż około 3 277 sztuk. Jeżeli tempo zostanie zachowane, Urus mógłby zakończyć rok z ponad 6000 dostaw.

Jeżeli w 2017 roku zastanawiałeś się kto kupi SUVA za około dwa miliony złotych – możesz być zaskoczony. Gdybyś dzisiaj chciał kupić Urus-a trochę poczekasz… Chętnych nie brakuje.

Lamborghini Ursus – Fabryka Super SUV-a

Super SUV jest produkowany w Manifattura Lamborghini, linii montażowej w całości poświęconej Urusowi. Aby zrobić miejsce dla nowego obiektu, Automobili Lamborghini zwiększył swoją siedzibę z 80 000 do 160 000 metrów kwadratowych. Oparta na tak zwanym modelu Factory 4.0 linia montażowa SUV-ów integruje nowe technologie produkcyjne, aby wspierać pracowników podczas wszystkich operacji montażowych.

Mówi się, że Manifattura Lamborghini ustanawia nowy punkt odniesienia dla modelu produkcyjnego, charakteryzujący się modułowością, elastycznością i maksymalną personalizacją. W 2019 roku została otwarta lakiernia w całości poświęcona Urusowi. Podobnie jak w przypadku linii produkcyjnej, nowa lakiernia przyjmuje model Factory 4.0, który integruje nowe technologie, w tym sztuczną inteligencję.

ZOBACZ TEŻ >>> Nowy Mercedes G 4×4² – Normy spalania są dla mięczaków.

W czerwcu 2020 roku Lamborghini zaprezentowało nową kolekcję kolorów dla Super SUV, Urus Pearl Capsule . Posiada dwukolorowy wygląd zewnętrzny i oferuje ultra jasne perłowe odcienie z czterowarstwowym lakierem, zgodnie z tradycją kolorystyczną Lamborghini.

lamborghini urus pearl

Giallo Inti (żółty), Arancio Borealis (pomarańczowy) i Verde Mantis (zielony) są połączone z błyszczącym czarnym dachem, tylnym dyfuzorem, spojlerem i innymi detalami. Urus Pearl Capsule jest opcjonalnym dodatkiem na rok modelowy 2021, oferowanym wraz z szeroką gamą nowych kolorów i funkcji.

 

SZUKASZ AUTA >>> Zobacz Ogłoszenia

Najnowsze

McLaren F1

McLaren ujawnia malowanie Gulf Oil dla swojego samochodu 2021 Monaco GP F1

17 maja, 2021
VW Logo

Uwaga – VW Najbardziej zadłużoną firmą świata !

24 lipca, 2020

Pasjonat i Miłośnik Motoryzacji. CEO serwisu Camproad.

To musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji